ul. Wolności 101,
41-500 Chorzów

600 462 565
rolteks@interia.pl

O nas

O nas

      Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w dziedzinie zaciemniania i ochrony wnętrz przed ingerencją czynników zewnętrznych. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania, które pozwolą na zaspokojenie oczekiwań szerokiej grupy klientów, zyskując w ten sposób renomę i zaufanie. Ochronią wnętrze przed zbyt intensywnym słońcem. Zapewnią swobodę i poczucie intymności, ograniczając jednocześnie ciekawość sąsiadów. Ozdobią i udekorują twoje okna w nowoczesny, modny sposób. Pomogą nadać wnętrzu zupełnie nowy klimat podkreślając jego atmosferę.

     Oferowane przez nas produkty są wykonywane z materiałów najwyższej jakości, osiągają najwyższe parametry oraz łączą w sobie takie cechy jak bezpieczeństwo, trwałość, a także komfort użytkowania i estetykę. Stale poszerzamy gamę naszych produktów aby były praktyczne, efektowne i dekoracyjne dla każdego pomieszczenia. Chętnie słuchamy porad i życzliwych uwag dzięki czemu nie stoimy w miejscu, lecz szukamy lepszych i ciekawszych rozwiązań z naszej branży.

     Najsilniejsze strony to przyjazne nastawienie do klienta i elastyczne podejście do rynku, bogata oferta, szybka realizacja zamówień i konkurencyjne ceny.

     Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań i najnowszej technologii gwarantuje, że jesteśmy najlepszym partnerem teraz i w przyszłości.
 
 Zapraszamy do naszego salonu 

Sprawdź ile możesz zyskać ! 

Atrakcyjne rabaty, promocyjne ceny rolet, moskitier, żaluzji i plis.

 

 O szczegóły zapytaj w salonie.