ul. Wolności 101,
41-500 Chorzów

600 462 565
rolteks@interia.pl

Żaluzje – Bytom

Oferujemy wysokiej jakości żaluzje dostępne w szerokim wyborze stylów, kolorów i wzorów. Nasze produkty doskonale wpasowują się w każde wnętrze, czy to domowe, biurowe, czy handlowe, gwarantując prywatność, regulację światła oraz dodając eleganckiego akcentu do każdego pomieszczenia. Zaprojektowane z myślą o trwałości i łatwości użytkowania, nasze żaluzje są nie tylko praktyczne, ale także stylowe. Zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis, dzięki czemu możesz być pewien satysfakcji z zakupu. W naszej ofercie znajdziesz żaluzje drewniane, aluminiowe i pionowe.

Żaluzje drewniane

Szeroka kolorystyka żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli i podłóg. W idealny sposób wkomponowują się one do wnętrz, w których przeważa styl klasyczny. W swojej ofercie posiadamy aż kilkanaście kolorów drewna, w związku z tym każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Żaluzje drewniane mogą tym samym zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Dostępne są one w szerokościach lamel 25 cm.


Żaluzje aluminiowe

Pomimo wielu lat istnienia na rynku, żaluzje są nadal funkcjonalnym systemem osłonowym, pozwalającym dowolnie regulować światłem, które wpada do pomieszczenia. Rozwój żaluzji uczynił ją bardziej atrakcyjną, poprzez wprowadzenie różnych jej form. Żaluzje aluminiowe to najbardziej uniwersalne spośród całej rodziny żaluzji, ponieważ posiadają szeroką gamę lameli oraz bardzo atrakcyjne lamele perforowane, a także PCV.


Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe, zwane również wertikalami, to doskonała przesłona okienna we wnętrzach, w których występuje duża ekspozycja na światło słoneczne. Najczęściej spotykane są biurach i salach konferencyjnych, aczkolwiek ich zastosowanie jest szersze. Wyróżnia się dwa główne rodzaje, tego typu żaluzji: dla tradycyjnych okien pionowych oraz okien skośnych. Charakteryzuje je wysoka jakość w niezwykle atrakcyjnej cenie. Już teraz poznaj szczegóły naszej oferty i skonfiguruj idealne rozwiązanie pasujące do wnętrza Twojego domu lub mieszkania. Nasze żaluzje dostępne są m.in. dla klientów z Bytomia. Zapraszamy serdecznie!

żaluzja poziomapomiar żaluzji poziomych