ul. Wolności 101,
41-500 Chorzów

600 462 565
rolteks@interia.pl

Plisy – Chorzów

Plisy fascynują poprzez swoją funkcjonalność, elegancję oraz nieograniczone możliwości aranżacji. Plisa dostosowuje się w zależności od potrzeby, zasłania dowolną przestrzeń okna, zatrzymując się na żądanej wysokości. Połączenie jej z materiałem to doskonały efekt dekoracji, zaciemnienia lub izolacji termicznej. Proste sterowanie i obsługa systemu wprowadzają nas z przyjemnością w XXI wiek.

Łącząc system plisy z bogatą ofertą materiałów, mamy nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni okna wraz ze swobodnym wyborem pomiędzy funkcjonalnością i dekoracyjnością. W naszej ofercie znajdują się także plisy z prowadnicami, które idealnie sprawdzają się jako osłona do okien dachowych, zapewniając chłód w lecie i ciepło zimą.

Montaż plis

Naszym klientom oferujemy zarówno usługi montażu plisy w świetle szyby, jak i na skrzydle. Montaż plisy w świetle szyby to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się naturalnym światłem w swoim domu, jednocześnie zyskując możliwość regulacji ilości wpadającego do wnętrza światła. Wybierając z kolei montaż plisy na skrzydle, zyskujesz gwarancję bezinwazyjności – nie uszkadzamy bowiem ani ramy okna, ani ścian. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób kluczowe jest zachowanie estetyki i integralności wnętrza, dlatego nasz montaż plisy na skrzydle jest tak chętnie wybierany. W obu przypadkach oferujemy pełne wsparcie oraz doradztwo w wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania.

plisy

FILM: Montaż rolety Vegas Plisse na uchwytach bezinwazyjnych / ROLTEKS

 

Dlaczego warto kupić nasze plisy?

Nasze plisy posiadają wiele zalet. Zalicza się do nich z pewnością:

  • delikatna linia profilu,
  • niepowtarzalny wzór uchwytu,
  • uniwersalny system mocowań,
  • zintegrowane prowadzenie żyłkowe,
  • montaż bezinwazyjny,
  • bogata oferta kolorystyczna,
  • wzmocniony system do dużych powierzchni.

plisa

Zachęcamy klientów z Bytomia oraz Chorzowa do skorzystania z naszej oferty plis. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.