ul. Wolności 101,
41-500 Chorzów

600 462 565
rolteks@interia.pl

Moskitiery – Chorzów

Zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, nasze moskitiery to skuteczna bariera ochronna przed owadami, a także pyłkami. Dostępne w różnych wzorach oraz rozmiarach, idealnie pasują do każdego rodzaju okna czy drzwi. Wykonane z trwałych, wysoce odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, zachowują swój wygląd i funkcjonują przez długie lata. Nie przepuszczają owadów, ale jednocześnie nie ograniczają dostępu światła dziennego. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz komfort oraz ochronę bez kompromisów.

Moskitiera ramkowa

Oferowane przez naszą chorzowską firmę moskitiery ramkowe przeznaczone są do okien PCV, drewnianych i aluminiowych. Moskitierę ramkową montujemy na zewnętrznej stronie ramy za pomocą uchwytów bezinwazyjnych, co umożliwia zamykanie i otwieranie okien bez konieczności demontażu moskitiery. Jej siatka skutecznie zatrzymuje insekty, zapewniając jednak dopływ światła i świeżego powietrza do pomieszczenia.

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera drzwiowa to praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto chce chronić swój dom przed insektami, a jednocześnie cieszyć się świeżym powietrzem. Jest to specjalna siatka z tworzywa sztucznego, która jest montowana na ramie drzwiowej. Moskitiera nie ogranicza widoczności ani przepływu powietrza, ale skutecznie blokuje dostęp do wnętrza domu dla owadów. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju moskitiery, w tym te montowane za pomocą bezinwazyjnych uchwytów.

Moskitiera plisowana

Moskitiera plisowana to niezwykle praktyczne rozwiązanie, chroniące przed owadami w ciepłych miesiącach roku. Wyróżnia się eleganckim wyglądem i efektywnymi właściwościami, zatrzymując nawet najmniejsze insekty. Jej najważniejszym elementem, który zasługuje na szczególną uwagę, jest zastosowana tu sztywna, plisowana siatka, podtrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek. Takie rozwiązanie gwarantuje możliwość zastosowania systemu do bardzo dużych szerokości jednocześnie zapewnia łatwą i płynną obsługę moskitiery nawet dziecku

Pomiar moskitiery plisowanej:

  • szerokość wnęki od zewnątrz (mierzona w kilku miejscach – najmniejszy wymiar),
  • wysokość wnęki od zewnątrz (mierzona w kilku miejscach – najmniejszy wymiar),
  • widoczna płaska część ramy minimum 1.5 cm po bokach oraz na górze.

Moskitiera plisowana drzwiowa od 1000 zł - NOWOŚĆ Frontal Fast

moskitiera

Uwaga: Rama okienna od strony zewnętrznej powinna wystawać minimum 1 cm z każdej strony. Szerokość i wysokość moskitiery ramkowej mierzymy od strony zewnętrznej ramy na przyldze (na plastiku przy uszczelce). Do zamówienia należy sprawdzić, czy okno jest niezlicowane (skrzydło minimum 6 mm głębiej od ramy). Do okien zlicowanych, czyli gdy przy zamkniętym oknie skrzydło i rama są w jednej płaszczyźnie nie wykonujemy moskitier.

moskitiera ok

Jeśli szukasz moskitiery i jesteś z Chorzowa, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty! Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania.